Waarom jij bij ons zou moeten komen sporten?

Wij vertellen je graag wat wij anders doen dan anderen, en waarom je bij ons zou moeten komen sporten!

De titel riekt naar zelfverheerlijking, maar dat is niet onze bedoeling. Wij zijn gepassioneerd in het bereiken van andermans doelstelling, en daarom zijn wij op zoek naar jou!

In onze studio komen kennis en kunde samen. Ons team beschikt over de nodige diploma’s en daarnaast de ervaring die je mag verwachten wanneer jij je ’lot’ in onze handen legt. In de 10 jaar dat we dit aan het doen zijn hebben we veel verschillende soorten mensen voorbij zien komen. En dat is mooi, want iedereen mag bij ons zichzelf zijn. Wij hechten er veel waarde aan dat jij je snel op je gemak voelt.

In onze studio komen kennis en kunde samen. Ons team beschikt over de nodige diploma’s en daarnaast de ervaring die je mag verwachten wanneer jij je ’lot’ in onze handen legt. In de 10 jaar dat we dit aan het doen zijn hebben we veel verschillende soorten mensen voorbij zien komen. En dat is mooi, want iedereen mag bij ons zichzelf zijn. Wij hechten er veel waarde aan dat jij je snel op je gemak voelt.

Mede daarom is onze studio ook geen ’kale’ ruimte met een paar sporttoestellen, maar een ruimte met een gaaf interieur waarin jij je snel thuis kunt voelen. Dit onderscheidt ons van de gemiddelde studio!

Flexibele lidmaatschappen

Eerst maar eens proberen, en dan zien we het wel verder. Zonder de druk van een langdurig lidmaatschap is nog prettiger om ergens aan te beginnen. Zo begonnen veel van onze leden, die inmiddels alweer jaren wekelijks onze studio bezoeken. Dus geen zorgen; is het toch niets voor je? Dan mag je direct stoppen.

Wij hebben oog voor het sociale leven

Jij hebt een doel, wij maken een plan. Dat plan stippelen we voor meerdere maanden uit. Dat plan is belangrijk, maar wij begrijpen dat je sociale leven ook belangrijk is. Daarom nemen dit ook altijd mee in het bespreken van je doelstelling. Je weekenden zien er namelijk vast niet hetzelfde uit als de avonden gedurende doordeweeks. Daar houden we rekening mee, we zijn graag realistisch.

Onwijs aanbod!

Naast 1-1 training hebben we ook 18 groepslessen elke week. We starten vroeg, maar liefst al om 06.30, dus voor werktijd! De groepen zijn klein, tot maximaal 8 personen. Voldoende persoonlijke aandacht dus!

Maakt dit alles ons uniek? Welnee, maar daar zijn wij ook helemaal niet mee bezig. Wij zoeken naar factoren om ervoor te zorgen dat je bij ons op je plek bent. We doen sommige dingen anders omdat wij denken dat het beter aansluit op de wensen van onze leden.

Wij zijn trots op onze studio, en laten het je graag zien en ervaren! Je kunt vast wel een reden bedenken waarom je inderdaad moet beginnen met sporten, dus kom je langs?😉

Afspraak maken? Dat kan hier!

Don’t Stop Here

More To Explore

Testimonial
Ruben Buursen

Review Bram Meijer /NL kampioen Padel

Bram is al jarenlang Nederlands kampioen Padel. Bram traint al ruime tijd met onze Trainer Justin om Bram in vorm te houden! De topsport expertise

Testimonial
Ruben Buursen

Review “Dennis”

Ik ben nu sinds 4 maanden actief bezig om af te vallen en vooral gezonder te worden….. mijzelf beter te voelen. Moest wel ff een

Blog
Ruben Buursen

Hoe gaat het afvallen bij jou?

De eeuwige strijd; Het afvallen gaat nooit zoals gehoopt. De afgelopen decennia is het aantal diëten en voorgeschreven voedingspatronen enorm gestegen.‘Tot wanhoop toe’ krijgen we